Site Rengi


Tüm Türkiye deyiz
Cleanse | Bursa Hijyen A.Ş. Tüm Türkiye' de ve 10 farklı Ülke de Bayilerimizle , Yetkili Servislerimizle Hizmetinizdeyiz
Tıklayınız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BURSA HİJYEN , 2010 yılından bu yana ve 20 yıllık sektör tecrübesi ile ülkemize layık ve yakışır bir şekilde,konusunda kaliteli ürünler meydana getirmek ,müşterilerine uygun çözümler sunmak ve bu paylaşımları sonuca ulaştırmak için tecrübeli personeli ile aralıksız hizmet vermektedir.

Ayrıca, kuruluşumuzdan günümüze kadar olan  zaman içerisinde ürettiğimiz tamamen yerli ve yüksek kaliteli ürünlerimizi 5 kıtaya  ihraç etmenin ve ülke ekonomimize katkı sağlamanın  gururunu yaşamaktayız.

Yurtiçi ve Yurt dışında, konusunda liderliğini sürdürebilmek için BURSA HİYJEN olarak  AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmekteyiz.

Ülke çapında 81 ilimize yayılmış yetkili servisi ile satış sonrası hizmet veren BURSA HİJYEN , yetkili servislerini seçerken; HİJYEN ,HACCP , elektrik, elektronik sistemleri konusunda donanımlı, personel ve araç sayısı yeterli, iş ortakları ile çalışmaktadır. Satış ve servis noktaları BURSA HİJYEN  güvencesi ile Türkiye’nin dört bir yanında kalite, sınırsız hizmet anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile daimi müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.  BURSA HİJYEN  projeden servise tam hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

BURSA HİJYEN , köklü tecrübesinden aldığı güç ile  farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak  Hijyen Dünyasının  mimarı olmaya devam edecektir.